Ľudia

Profesionáli so srdcom na dlani – to sú ľudia z Mirroru.

Peter Marcina

Manažér baru, autor konceptu

Dokáže si vysnívať nápad a nadchnúť preň svoje okolie. Inšpiruje, tvorí a žije naplno. Nabíja ho príroda a v kondícii drží milovaný pes – útulkáč Leo. Najvydarenejším kokteilom ponuky je preňho zážitkový Cloud Atlas.

Martin “Šampón” Plavecký

Head Bartender

Autor mnohých kokteilových receptúr a barový mág. Verte či nie, na hostí sa vždy usmieva. Jeho top kokteilom v našom bare je Espresso Martini, do ktorého infúzujeme vodku ghee maslom.

Tereza Hudecová

Manažérka servisu

Jej prácou je napĺňať vaše vysoké očakávania a držať pod kontrolou administratívu baru. Má rada rozmanitosť barovej kultúry a obdivuje odvážne kombinácie kokteilov. Najviac jej chutí osviežujúci Greyhound.

Lacko Fajin

Barman

Tímový parťák a šoumen, ktorý vám v sekunde dokáže zlepšiť náladu. Cení si súdržnosť barovej komunity a motivuje ho, keď spríjemní hosťom deň. Jeho obľúbeným je Marble, v ktorom nádhernú chuť cognacu obohacujeme tónmi kokosu, crispy vločiek a Champagne.

Dávid

Barman

Baví ho vytvárať zážitkový svet za prahom baru a na hostí prenášať vášeň z nádhery drinkov. Narodil sa s citom pre komunikáciu s ľuďmi a odhodlaním neustále sa zlepšovať. Najviac obdivuje kokteil Umbakarna s fascinujúcim profilom a krásnym servisom.

Ma Kso

Čašník a barman

Milovník dobrého jedla a pitia, ktorého baví stretávať v práci každý deň nových ľudí, pracuje pre hotel Carlton už 17 rokov. Do novej éry baru vplával úplne prirodzene a s nadšením. Má rád fantasy a prírodu, preto je jeho favoritom Avalon, ktorý toto spojenie dokonale vystihuje.